В центрі Праги забороняють їздити на велосипедах

0
111
заборона велосипедів в центрі праги

Як ми повідомляли раніше, в центрі Праги повинні з’явитися дорожні знаки, що забороняють їзду на велосипедах з 10:00 до 17:00 в деяких пішохідних зонах. Позначення будуть встановлювати поступово.

Заборона руху на велосипедах, яку прийняло керівництво Праги 1, буде стосуватися, в першу чергу, територій навколо нижньої частини Вацлавської площі, площі Республіки та Староміської площі.

Незважаючи на затвердження заборони кількома місяцями раніше, фактично вона не набула чинності, поліцейські не могли штрафувати порушників, однак з вівторка, 10 липня, співробітники Технічного забезпечення Праги почали встановлювати заборонні дорожні знаки. Це означає, що незабаром правоохоронці будуть мати повне право штрафувати порушників.

Єдина більш-менш приємна новина для велосипедистів – установка дорожніх знаків триватиме до кінця липня. Тільки коли встановлять дорожні знаки, поліція зможе штрафувати велосипедистів, якщо вони будуть рухатися в заборонених для цього зонах.

На думку адміністрації Праги 1, це обмеження має підвищити безпеку пішоходів у завантажених місцях.

Заборона викликала широку критику велосипедистів. Після вступу обмежень чинності велосипедистам доведеться перетинати деякі вулиці в об’їзд.

Джерело: ceskenoviny.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here