Як чеські компанії заманюють на роботу дефіцитних співробітників

0
249
робота на виробництві в чехії

Чеським компаніям доводиться шукати дефіцитних фахівців навіть за межами свого регіону. Тому з’являється все більше фірм, які вводять корпоративні автобуси для співробітників, на яких ті можуть зручно добиратися до роботи.

Безкоштовний транспорт пропонують переважно промислові заводи і великі компанії, які працевлаштовують багато людей. Інакше трансфер на роботу буде для них невигідним.

Якщо офісні співробітники, як і раніше цінують домашню обстановку на робочому місці, гнучкий робочий графік і альтернативні бонуси, то робітники на виробництвах більш прагматичні в цьому плані. Для них важливі умови праці, якість і вартість обідів, мінімальний час і витрати на транспорт до роботи.

Транспортне сполучення особливо кульгає в невеликих населених пунктах. Компанії, які хочуть залучати на роботу жителів з таких містечок, повинні з цим рахуватися.

Максимальний час, який співробітники згодні витрачати на дорогу до роботи становить 70 хвилин. Якщо виробництво знаходиться далі, то компанії нічого не залишається, як запропонувати компенсацію за оренду житла за місцем роботи. Про це, наприклад, вже дбає Škoda Auto. У заводу в місті Млада-Болеслав є власна житлова нерухомість. Інші, у кого немає у розпорядженні своїх гуртожитків, компенсують 10-30% вартості оренди.

Джерело: ekonomika.idnes.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here