Завантаженість неба над Чехією зростає

0
87
авіаперельоти над чехією

Кількість польотів у повітряному просторі Чехії в перших двох кварталах поточного року зросла на 6% порівняно з показником аналогічного періоду 2017 р. і склало понад 423 тисяч одиниць.

Про це повідомляє чеське інформагентство ЧТК з посиланням на Управління повітряним рухом (ŘLP). Названі також причини тренду: сприятливі тарифи на проліт іноземних літаків і високий рівень безпеки повітряного руху над Чеською Республікою.

Чеські та іноземні користувачі повітряного простору Чеської Республіки в зазначений період часу щодня виконували в середньому 2200 польотів. Пік припав на 29 червня, коли над Чехією пролетіли 2969 літаків. Показник є рекордним і в європейському масштабі. Якщо виходити із середньої завантаженості рейсів (150 осіб/борт), то в цей день подорожували над Чехією 450 тисяч пасажирів, цитує ЧТК Ріхарда Кліму, прес-секретаря Управління повітряним простором.

Зростає також завантаженість найбільшої вітчизняної повітряної гавані – аеропорту ім. Вацлава Гавела. Кількість зльотів і посадок за перші шість місяців поточного року склало 72 004, що свідчить про зростання на 5,5% порівняно з аналогічним показником за 2017 р.

Найбільшими іноземними замовниками державної організації ŘLP щодо використання повітряного простору Чехії є авіакомпанії Emirates, Lufthansa і Qatar Airways.

Кількість польотів над Чеською Республікою неухильно зростає з 1993 року, коли цей показник склав майже 154 тис. У 2000 році він збільшився до 327 тис., у 2017-му – до 853 тис. За 25 років існування незалежної Чехії повітряним простором країни скористалося близько 13 млн літаків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here