Зросла кількість чеських доларових мільйонерів

0
314
чеські мільйонери

Як показало дослідження, проведене компанією Capgemini, в Чеській Республіці в даний момент проживає 28 140 доларових мільйонерів.

За останній рік число жителів країни, чиї статки перевищують мільйон в доларовому еквіваленті, збільшилася на 11%, що фахівці пов’язують зі зростанням економіки. За 2017 р. їх сукупний капітал зріс на 13%, склавши 68,5 млрд доларів.

«Основна заслуга в збагаченні заможних інвесторів належить зростанню ВВП, підвищенню цін на нерухомість і посиленню місцевих ринків інвестицій», зазначено у доповіді Capgemini World Wealth Report 2018.

Агентство визначає доларового мільйонера як «фізичну особу, яка володіє майном, яке можливо інвестувати і вартість якого перевищує мільйон доларів». При цьому сюди не відноситься нерухомість, в якій людина проживає, предмети колекціонування, споживчі товари та товари тривалого споживання.

Згідно портрету, складеним фахівцями банку J&T на базі своїх клієнтів, середньостатистичному чеському мільйонерові трохи менше 50 років, він є випускником вишу і володіє власною компанією.

Чеські мільйонери не люблять ризикувати, вони обирають безпечне вкладення грошей, тому не вкладають великі суми в дорогоцінні метали чи мистецтво. Однак, згідно з останніми даними, їх усе більше цікавить придбання землі та інвестиції в іноземні компанії, переважно у молоді. Фахівці вважають, що в найближчі роки буде зафіксований черговий стрибок і доларових мільйонерів стане ще більше як у Чехії, так і в усьому світі.

Найбагатшими чехами, внесеними до списку Forbes, є Петро Келлнер, Андрій Бабиш, Радован Вітьок і Карел Комарек, їх стан обчислюється мільярдами доларів. Оскільки Андрій Бабиш народився у Словаччині, він фігурує у списку Forbes як найзаможніший словак.

Джерело: idnes.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here