Чехія змінила правила в’їзду для щеплених від коронавірусу

0
101
в'їзд до чехії для щеплених

Щеплені люди, які приїжджають до Чехії з країн з високим і середнім ризиком поширення вірусу, більше не повинні робити тест на covid-19. Про це повідомив у Твіттері міністр закордонних справ Чехії Якуб Каганек.

“З 4 травня ті, кому як мінімум 14 днів тому була введена друга доза вакцини, можуть приїжджати з «червоних» і «помаранчевих» країн без необхідності проходити тестування або карантин. Це перший крок до відновлення нормального режиму подорожей», – написав голова МЗС.

Португалія, Фінляндія, Ірландія та Ісландія зараз відносяться до числа «помаранчевих» країн із середнім рівнем ризику. У “червону” зону з високим ризиком входять, наприклад, Німеччина, Австрія, Словаччина, Іспанія, Італія і Данія.

Туристи, які не отримали вакцину, як і раніше зобов’язані при в’їзді в Чеську Республіку зробити тест. Якщо країна відзначена червоним кольором, необхідно пройти ПЛР-тест протягом п’яти днів після приїзду. Після повернення з “помаранчевих” країн досить антигенного тесту. Всі п’ять днів туристи повинні перебувати в карантині.

На даний час велика частина країн на інтерактивній карті відзначена темно-червоним кольором (дуже високий ступінь ризику), нове правило на них не поширюється. Всі, хто приїжджає з цих держав зобов’язані пройти тест на covid-19 перед в’їздом до Чехії.

Темно-червоним кольором на карті відзначені, наприклад, Угорщина, Хорватія, Франція, Великобританія, Польща, Сербія, Росія, Україна і Казахстан.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here