Чеські компанії стали пропонувати працівникам пільгове проживання в гуртожитках

0
338
гуртожитки у чехії

У містах з високою орендною платою, таких як Прага і Брно, зростає інтерес до гуртожитків. Вони в основному використовуються людьми, які їздять в міста на роботу. Це одна з причин, чому деякі роботодавці пропонують співробітникам субсидію на проживання в гуртожитках.

Наприклад, Адміністрація в’язниць у Брно пропонує своїм працівникам ліжко в гуртожитку. Ціни залежать від обладнання, жіноча кімната коштує 70 крон за ніч, ліжко в спільній чоловічій кімнаті 40 крон на ніч.

“У тюремної служби є всього 24 гуртожитки, місткістю майже 1600 місць. Що стосується Праги, то тут є два гуртожитки, у Брно є один”, – каже прес-секретар Служби в’язниць Петра Кучерова.

На гуртожитки в Брно є стабільний попит останні п’ять років.

У житлових об’єктах, що належать різним компаніям, попит на пільгове або безкоштовне проживання зростає з кожним роком. Наприклад, будівельна компанія Metrostav має свій гуртожиток в празькому районі Йіноніце.

«Пільгове проживання ми пропонуємо як робочим, так і менеджерам фірми. Вартість проживання становить близько 60 крон в день за місце, решту оплачує компанія», – пояснює прес-секретар Metrostav Войтех Костіга. Він додає, що в послуги входить можливість оренди гаража. Це гараж на дві машини з щомісячною платою 1500 крон.

У Празі наразі робітники платять близько 200 крон за день проживання в двомісному або тримісному номері. За останні п’ять років ціни виросли приблизно на 25%. Можна також орендувати одномісні номери. Наприклад, в Празі в районі Гарфа таке житло буде коштувати майже 13 тисяч крон на місяць.

Деякі чеські компанії будують свої власні гуртожитки або орендують існуючі приміщення на тривалий термін. Найчастіше такі гуртожитки використовуються будівельними, харчовими і промисловими підприємствами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here