День народження Чехословаччини: найцікавіші заходи в Празі

0
178
100 річчя чехословакії

Для пражан вікенд 27 і 28 жовтня обіцяє бути насиченим, адже 28 Жовтня — День виникнення незалежної чехословацької держави.

Відразу слід зазначити, що вхід на всі акції буде безкоштовним. На Вацлавській площі встановлять інформаційний стенд із зазначенням часу і місця їх проведення.

Не обов’язково чекати Нового року, щоб помилуватися феєрверком. Перший залп салюту з нагоди сторіччя Чехословаччини запланований на 19 годину 18 хвилин 28 жовтня. Салют буде гриміти над Льотною.

27 жовтня на Вацлавській площі виступить Іван Младек, відомий далеко за межами Чехії завдяки виконанню пісні «Йожин з бажин». Наступного дня на Староміській площі можна послухати Карела Готта, Люцію Білу, Марту Кубішову, Хелену Вондрачкову.

Поїзд чехословацьких легіонерів Legiovlak можна буде побачити на вокзалі Прага-Дейвіце з 28 жовтня по 18 листопада 2018 року.

Звичайно ж, не забудьте про військовий парад. В параді з нагоди 100-річчя Чехословаччини візьме участь авіація і більше 2 тис. військових, поліцейських і пожежників. Запланований проліт військової авіації Чехії та Словаччини.

З повною програмою заходів можна ознайомитися на сайті spolecnestoleti.cz. Є версії сайту російською та англійською мовами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here