Графік роботи магазинів на Великдень

0
408
робота на свята чехія

У п’ятницю, 19 квітня, всі магазини загальною площею понад 200 квадратних метрів будуть відкриті. У Великодній понеділок, 22 квітня, великі торгові мережі не працюють.

Через два з половиною роки після прийняття закону про закриття магазинів у святкові дні люди часто не розуміють, коли можна без проблем зробити покупки, а коли – ні. Великодні свята цього року можуть підтвердити, що закон суперечливий. У Страсну п’ятницю, один з найважливіших свят для християн, великі магазини будуть працювати в звичайному режимі, а в понеділок всі торгові центри закриються. Правило не поширюється на невеликі торгові точки (площею менше 200 квадратних метрів). Винятком також є, наприклад, магазини в аеропортах, на вокзалах, автозаправних станціях, при лікарнях.

Чеська торговельна інспекція контролює дотримання заборони.

Переважна більшість торгових мереж дотримуватиметься в п’ятницю звичайних годин роботи. Магазини будуть відкриті і в неділю. Проте Tesco закриє свої цілодобові торгові точки в цей день вже о 23:00.

Чеська пошта працюватиме за спеціальним графіком в п’ятницю і понеділок. Деякі філії закриються на обидва дні.

Alza в понеділок теж буде закрита, так як в минулому році компанія кілька разів порушувала закон, працюючи в святкові дні, і тепер їй загрожує штраф понад 1 млн крон. Зараз компанія зайнята оскарженням попередніх штрафів в суді.

Джерело: idnes.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here