Кількість пасажирів празького аеропорту зростає

0
111
празький аеропорт

Аеропорт імені Вацлава Гавела в Празі обслужив понад 7,84 млн пасажирів у першій половині поточного року. Це на 5% більше, ніж у першому півріччі 2018-го. Найчастіше пасажири здійснювали авіаперельоти до Лондону.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість пасажирів на далеких рейсах також значно збільшилася – на 10%. Празький аеропорт заявив про це в прес-релізі.

В аеропорту очікується збільшення кількості обслуговуваних пасажирів. «Такому хорошому результату сприяли відкриття прямих рейсів з дев’ятьма новими пунктами призначення, прибуття трьох нових перевізників і збільшення частоти рейсів на десяти маршрутах, включаючи один дальній», – сказав Вацлав Шехорж, голова ради директорів празького аеропорту.

На експлуатацію аеропорту суттєво не вплинуло припинення польотів літаків Boeing 737 MAX, які були виведені з експлуатації з березня.

У першій половині року основний пасажиропотік припадав на рейси в Лондон, Париж, Москву, Амстердам і Франкфурт. Між Прагою і Лондоном літали до 95 літаків на тиждень, до Москви 63, Парижа 58.

Найбільше зростання пасажиропотоку зафіксовано на прямих рейсах:

  • в Амстердам (+ 30 тис. пасажирів),
  • Анталію (+26 тис.),
  • Доху (+25 тис.),
  • Ригу (+18 тис.)
  • Копенгаген (+16 тис.).

Кількість зареєстрованих пасажирів також збільшилася на далеких рейсах, хоча деякі сезонні дальні рейси були запущені тільки в кінці періоду.

«У нас вже є дуже хороша мережа коротких рейсів по всій Європі. Тому розширення далеких рейсів є важливим пунктом нашої стратегії розвитку прямих рейсів з Праги”, – додав Шехорж.

Кількість пасажирів, зареєстрованих в річному численні, в останні роки збільшується, в минулому році воно склало 16,8 млн осіб.

Джерело: ct24.ceskatelevize.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here