Центр Праги докорінно зміниться

0
78
Центр Праги докорінно зміниться

Компанія Penta, що оголосила раніше про намір звести в центрі Праги величезний бізнес-квартал, заявила ЗМІ, що проект з перетворення території біля вокзалу ім. Масарика в найбільший в країні комплекс адміністративних будівель обійдеться майже вдвічі дорожче, ніж передбачалося раніше.

Проект компанії, який буде відповідати найбільшим бізнес-центрам світу, оцінюється сьогодні в 10 млрд крон, його первісна вартість становила 6,5 млрд крон.

«Попередні витрати, спираючись на проект Захі Хадід, повинні були скласти близько 6,5 млрд крон. Коли ми почали готувати конкретний проект, то ця цифра значно зросла», – заявив представник компанії Іво Мравинац виданню iDnes.

При цьому, зауважив Мравинац, 10 млрд – максимально можлива вартість даного проекту.

Приблизний термін робіт по зведенню комплексу будівель складе 7 років, робочі місця тут знайдуть понад 10 тис. осіб.

«Це велика перебудова всього кварталу. До роботи над цим проектом ми підходимо з усією серйозністю і повагою до празької архітектури», – поділився раніше своєю думкою з Forbes співвласник компанії Penta Марек Доспива.

Будівництво комплексу будівель буде розбито на етапи, роботи будуть завершені лише через 5-7 років. Імовірно комплекс будівель запропонує більше 90 тисяч кв. м. комерційної нерухомості, що зробить цей проект наймасштабнішим у всій країні за останні кілька десятків років.

Дизайн майбутніх бізнес-центрів був розроблений в студії Захі Хадід, вона витратила на його розробку 3 роки і вірила, що він зможе стати прикладом кращих творінь світової архітектури. Архітектор і дизайнер померла в березні 2016 року, їй було 65 років. Проект зі зміни простору в центрі Праги став її останнім творінням. Заха Хадід працювала над найбільшими проектами усього світу, серед яких: Національний музей мистецтв у Римі, Центр водних видів спорту в Лондоні, CMA CGM Tower в Парижі, Центр Гейдара Алієва в Баку, Бізнес-центр Dominion Tower в Москві і багато інших.

В рамках проекту зі зведення Central Business District буде перебудований вокзал, з’явиться нова площа і величезний парк.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here