Жителям Чехії стане вигідніше купувати товари в інтернет-магазинах ЄС

0
125
онлайн шопінг в чехії

Жителям Чехії стане вигідніше купувати товари в інтернет-магазинах ЄС
З початку грудня в Євросоюзі почнуть діяти єдині ціни в інтернет-магазинах незалежно від країни проживання покупця. Клієнтів з країн ЄС перестануть вважати іноземцями.

Завдяки цьому покупці з Чехії отримають більше вигідних можливостей для шопінгу через інтернет. З 3 грудня онлайн-продавці в ЄС не зможуть блокувати покупців з інших держав-членів об’єднання, а також перенаправляти їх на сайти рідною мовою клієнта (там часто ціни вище).

Нові правила дозволять чехам купувати товари в інтернет-магазинах за тими ж цінами, що і громадянам держави, де продавець зареєстрований. Чеські покупці, наприклад, зможуть купити побутову техніку, орендувати автомобіль або придбати квитки на концерт за «домашніми» цінами тієї країни, де працює магазин. Також чехів більше не проситимуть оплатити товар банківською картою, випущеною в іншій державі.

Як підкреслила єврокомісар з внутрішньої торгівлі і підприємництва Е. Б’єнковська, ніхто б не хотів, щоб в Європі на вході в магазин потрібно було показувати паспорт. Але саме це до недавнього часу відбувалося в Інтернеті.

Нові правила також забороняють так звану геолокацію. Більше не буде дискримінації покупців по їх громадянству, місцем проживання або актуального перебування.

Джерело: idnes.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here