Найдешевші продукти в Чехії і сусідніх країнах: де вища якість?

0
756
чеські продукти

Чеські продукти не витримують порівняння за якістю з товарами з сусідніх країн. Рибні палички, м’які ковбаси і квашена капуста чеського виробництва виявилися гіршими.

Якість продуктів в Чехії і в сусідніх країнах відрізняється навіть у найнижчої цінової категорії. Це показало чергове дослідження продовольчих товарів з Німеччини, Австрії, Словаччини, Польщі та Чехії. На цей раз порівнювали дешеві продукти. Експеримент проводив журнал dTest.

Для порівняння взяли охолоджені і заморожені продукти, ковбаси, сосиски, рибні палички, салат, йогурт і квашену капусту. Німецькі ковбаси, навіть найдешевші, все одно виявилися краще всіх з якості.

Чеські товари не перемогли в одній їх категорій. Навпаки, три рази вони навіть були визнані найгіршими. Мова йде про м’які ковбаси, рибні палички і квашену капусту.

Що стосується польських продуктів, то для багатьох буде подивом, що салати і сосиски з Польщі показали найвищу якість. Австрія може похвалитися найякіснішим полуничним йогуртом і квашеною капустою. А ось Словаччина лідирує по якості рибних паличок.

Для порівняння були придбані товари в чеських, словацьких і німецьких магазинах мережі Kaufland, а також у польському супермаркеті Biedronka і в австрійському магазині Spar. Критерієм для покупки були зовнішня схожість продуктів і їх низька ціна. Рейтинг продуктів складався на підставі опису на етикетках.

Джерело: dtest

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here