Найдорожчим містом світу опинився Цюріх, Прага на 50-му місці

0
128
рейтинг міст за цінами на життя

Найдорожчим містом світу в цьому році опинився Цюріх. Фінансова група UBS Group провела аналіз цін в магазинах, доходів, купівельної спроможності і часу роботи у 77 містах світу. Прага у всіх категоріях виявилася близько 50 місця.

На перших позиціях в окремих категоріях разом з Цюріхом виявилася також швейцарська Женева. З точки зору вартості продуктів вона опинилася на першому місці, але з іншого боку там найвищі доходи.

З точки зору доходів Цюріх опинився на другому місці, але в загальному рейтингу виявився найдорожчим містом у світі. Левову частку витрат становлять послуги, наприклад перукарні або хімчистки виявилися дорожче на 20% дорожче, ніж в Женеві.

До п’ятірки найдорожчих міст також увійшли Осло, Копенгаген і Нью-Йорк.

Прага по цінах в магазинах виявилася на 50-му місці, за доходами на 47-му місці, по купівельній спроможності на 54-му місці, а за тривалістю робочого тижня на 52-му місці.

Рейтинг складено на основі цін на 128 видів товарів і послуг, доходів у 15 професіях. Наприклад, для купівлі телефону марки iPhone житель Цюріха повинен відпрацювати 38,2 години, а мешканець Йоханесбургу повинен відпрацювати 291,9 годин.

Джерело: cznews.info Джерело зображення: UBS / Bloomberg

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here