Острава – найкраще місто для ведення бізнесу, Гумполец на другому місті

0
409
місто острава

Острава визнана кращим містом 2017 року з найбільш сприятливими умовами для розвитку підприємництва. Друге місце в республіканському конкурсі зайняв Гумполец в 20 км від Іглави у краї Височина. Трійку лідерів в цьому рейтингу замикає Брно. Дані ґрунтуються на результатах дослідження «Місто для ведення бізнесу» (Město pro byznys 2017), проведеного агентством Datank. В опитуванні, ініційованому в Чехії вдесяте, взяли участь 205 міст і населених пунктів з розширеними повноваженнями, а також 22 району чеської столиці.

У минулому році пальма першості дісталася місту Пелгржимову на заході Чесько-моравської височини, яка випередила Гумполец і Іглаву.

Острава домоглася найкращих результатів минулого року у сфері підходу адміністрації міста до вирішення проблем. Як показало дослідження, Інформаційно-довідковий портал Острави надає безліч інформації підприємцям, що позначається, крім іншого, на стабільності надання послуг. Похвали заслуговує і гнучкий графік роботи місцевих чиновників, що надають консультації бізнесменам. Контролю піддалася, крім іншого, система електронної комунікації адміністрації міста, який виявив високий рівень її ефективності. Співробітники відповідали на питання електронною поштою досить швидко, ввічливо й переконливо.

В Остраві зареєстрована достатньо висока кількість малих і середніх фірм. Великою перевагою для них є та обставина, що Остраву з іншими містами пов’язує мережа транзитних автомагістралей. Навчальні заклади адміністративного центру Моравсько-Сілезького краю можуть похвалитися високим числом студентів, які освоюють перспективні професії, що підвищує підприємницький потенціал міста також в довгостроковій перспективі.

Що стосується Гумпольца, він регулярно займає перші місця у згаданому конкурсі і є одним з найбільш зразкових і стабільних в оцінці ефективності інфраструктурного забезпечення підприємницької діяльності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here