Прага надасть учням малозабезпечених сімей безкоштовні екскурсії

0
127
шкільні екскурсії

Столиця Чехії зробить свій внесок в організацію шкільних екскурсій, курсів і закордонних турів для учнів середньої школи з малозабезпечених сімей. Мета даного заходу в тому, щоб знизити соціальну ізоляцію дітей, які за несприятливих фінансових умов сім’ї не можуть повноцінно брати участь у шкільних подіях. Міські гранти будуть надаватися школам, щоб покрити витрати на проїзд, харчування та проживання дітей. Про це повідомили в муніципалітеті Праги. Програмою передбачено 150 000 крон.

Член міської ради з питань освіти Ірена Ропкова зазначила, що деякі учні через брак коштів у сім’ї змушені залишитися вдома, в той час як інші учні вирушають на шкільні екскурсії. «Шкільні екскурсії, спортивні тренування, курси та подібні заходи сприяють формуванню дружніх стосунків між молодими людьми. Ми хочемо, щоб учні з сімей з низьким рівнем доходу також не залишалися осторонь і мали можливість брати участь зі своїми класами у всіх заходах», – говорить Ропкова.

Учні та їх батьки можуть попросити через адміністрацію школи надати грант на покриття витрат на участь у шкільному заході. Всі празькі школи, які будуть організовувати в цьому році багатоденні заходи, отримають фінансову підтримку на основі заявок від батьків. Відповідні заявки потрібно подати з 18 по 29 червня.

Нагадаємо, що в лютому муніципалітет Праги вже схвалив грант для середніх шкіл, які подали заявку на перше півріччя. Він склав 60 200 крон і був розділений між вісьма центральними школами міста. Програма спрямована на запобігання соціального відчуження в школах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here