Стоматологічні послуги додадуть до медичного страхування

0
165
стоматологічні послуги в чехії

У Чехії збільшено список медичних послуг, які опиняються в рамках системи обов’язкового медичного страхування. Зміни зачіпають стоматологів, терапевтів і гінекологів.

За даними МОЗ, в 2019 році на медичне страхування планується витратити 320 млрд крон. Приблизно 50% з них припадає на лікарні, а на терапевтів і стоматологів – 6%.

Якщо раніше багато стоматологів відмовлялося приймати хворих за полісом обов’язкового медичного страхування, то тепер їх зобов’яжуть робити це. Міністр охорони здоров’я, медичні установи та страхові компанії обговорюють це питання.

В міністерство надходить багато претензій від пацієнтів, яких стоматологи не хочуть приймати по страховці. Тому уряд вживає ряд заходів, в тому числі збільшує витрати страхових компаній на стоматологічні послуги на 734 млн крон, щоб вирішити цю проблему.

В результаті залучення додаткових коштів оплата за страховим полісом повинна бути наближена до вартості медичної послуги. Але за аналогією з лікарем-терапевтом, за пацієнтом буде закріплений конкретний лікар-стоматолог. З гострим болем можна буде звернутися до будь-якого лікаря-стоматолога.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here