У Празі надаватимуть безкоштовні курси чеської для школярів

0
421
безкоштовні курси чеської мови для дітей

Міська рада Праги підтримала проект безкоштовного навчання учнів середніх шкіл чеській мові. Він призначається дітям, для яких чеський не є рідною мовою.

Організацією безкоштовних курсів займеться гарант — Мовна школа з правом мовного іспиту столиці міста Праги. Телефон для довідок: (+420) 222 232 236.

Головна мета — підготувати учнів-іноземців до складання іспиту на атестат зрілості (maturitní zkouška) і допомогти їм інтегруватися в чеське суспільство.

Як повідомляє сайт parlamentnilisty.cz, перші курси повинні стартувати вже у вересні.

Можна вибрати 3 варіанти навчання: шестимісячні курси по 4 години на тиждень, дворічні по 4 години на тиждень і чотирирічні по 2 години в тиждень.

В даний час празька влада готова виділити на проект 172 тис. крон, але в майбутньому фінансування можуть збільшити до 507 тис. крон у рік.

В даний час керівництво чеської столиці вже підтримує інтенсивний курс чеської мови для учнів початкових шкіл. В цей проект включені 22 школи, в яких чеський вивчають як іноземну мову. Крім того, починаючи з нового навчального року в початковій школі Marjánka будуть організовані безкоштовні інтенсивні тримісячні курси для учнів зі всієї Праги, що практично не володіють чеською. Витрачати на них доведеться 4 години в день. За навчальний рік на них зможуть завітати до 30 учнів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here