В Чехії пройшла найбільша цього року масова перевірка іноземців: понад 100 людей депортують

0
232
перевірка працівників на чеських підприємствах

Минулого тижня на великих підприємствах Чехії була організована акція під назвою «Фабрика 2018», в якій взяли участь співробітники Митного управління ЧР та правоохоронних органів. У заходах, спрямованих на виявлення іноземних громадян, які нелегально працевлаштовані в Чехії, взяли участь понад 200 працівників митниці та 370 поліцейських.

Під час рейдів, організованих на великих автопромислових підприємствах, було перевірено 719 іноземців: 404 громадянина ЄС і представники «третіх країн», що не входять до складу Євросоюзу. У 122 випадках з’ясувалося, що іноземці нелегально працевлаштовані в Чехії і не мають права перебувати в країні. Таким чином, стало очевидно, що кожен сьомий перевірений поліцією іноземець працював у Чехії нелегально.

У ході масових перевірок були виявлені порушення чеського законодавства про працевлаштування на території Чеської Республіки, за що роботодавцю загрожує штраф у розмірі до 10 млн крон, а іноземцям – депортація на батьківщину в найближчі дні.
«Найбільше випадків нелегально працевлаштованих іноземців з “третіх країн” було зафіксовано в Ліберецькому, Карловарському і Краловеградецькому краях, а також у Празі», – інформує представник поліції у справах іноземців Катержіна Рендлова.

«Роботодавцю загрожує штраф у розмірі до 10 млн крон», – підтвердила інформацію Рендлова.

Результати масових перевірок іноземців у Чехії

«В результаті масових перевірок підтвердився довготривалий тренд чеських роботодавців з працевлаштування іноземців з України та Молдови без належних дозволів», – підкреслила Рендлова.

В результаті поліція прийняла рішення про депортацію 110 іноземців, ще 172 людини порушили закон про перебування на території ЧР, 57 громадянам виписані штрафи, двоє заарештовані і підозрюються у скоєнні кримінальних злочинів, а ще одного відправили в табір для біженців.

Нагадаємо, раніше масові перевірки іноземців пройшли в продуктовій торговій мережі та медичних установах. У результаті кілька десятків людей затримані і будуть відправлені на батьківщину.

Джерело: celnisprava.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here